Artyleryjska 2 – Miejsce na Skuteczny Początek

Artyleryjska 2 – Miejsce na Skuteczny Początek

28 września, 2020 0 przez Mikołaj Online

Artyleryjska 2 – Mieszkanie na Odpowiedni Początek

U zbiegu ulicy Artyleryjskiej i Mazowieckiej powstaje nowy, kameralny budynek mieszkalny, którego lokalizacja znaczyć będzie wysokie tło do łatwego i eleganckiego życia. Zaledwie 10 minutowy spacer dzieli nas z centrum miasta, rozbudowana infrastruktura postępująca w obrębie kilku etapów to absolutny atut Artyleryjskiej 2. Bezpośrednio przy budynku znajdziemy przystanek komunikacji miejskiej i rozbudowaną sieć ścieżek rowerowych, przychodnię zdrowia, markety spożywcze t.j. Lidl czy Biedronka w odległości 400 metrów oraz szczególnie ważne dla młodych rodzin- przedszkola i metody dla najmłodszych w najbliższym otoczeniu.

Artyleryjska 2 to inwestycja podająca się 51 komfortowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach i przemyślanych układach, garaże, miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie zapewnią komfort najbardziej potrzebującym klientom. Budynek wyposażony zostanie w cichobieżną windę, bezpieczeństwo da system monitoringu, i dla najmłodszych zaprojektowany został prywatny plac zabaw. Artyleryjska 2 bronienie się miejscem, do jakiego wszystek będzie wybierał wracać. Na dole budynku zlokalizowane będą domy handlowo- usługowe, jakie w porządek naturalny urozmaicą infrastrukturę i zwiększą dostępność najbardziej niezbędnych w otoczeniu usług.

Mieszkania sprzedawane w inwestycji Artyleryjska 2 zostały opracowane z rzeczą o komforcie i funkcjonalności. Zróżnicowane przestrzenie i doświadczone układy to wspaniała propozycja zarówno dla par, rodzin lub singli szukających delikatnego i eleganckiego miejsca do utrzymania. Dodatkowe urządzenia w twarzy garaży indywidualnych, miejsc postojowych czy komórek lokatorskich dopełniają proponowaną przez nas możliwość.

TERMIN ODDANIA : WRZESIEŃ 2021r.

Więcej wiedz na punkt inwestycji i dostępności lokali:

www.artyleryjska2.pl

Biuro sprzedaży przy inwestycji:

ul. Mazowiecka ( przy wjeździe na platformę)

Czynne: poniedziałek – piątek 11.30 -16.30

tel. 790-570-592

e.kutkowska@abades.pl

0 0 votes
Daj ocenę