Kobiety mafii Moryń  gdzie obejrzeć?

Kobiety mafii Moryń gdzie obejrzeć?

11 lipca, 2019 0 przez Mikołaj Online

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, istnieje tymże, który tworzy mieszane uczucia wśród widzów. Aby właściwie zrozumieć film, należy prawidłowo się w niego wczuć.
Kobiety Mafii informuje o działaniu rodziny z dzieckiem natomiast ich opiekunką, gangstera i jego lube, i starego, który gotów jest spowodować dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Drawsko Pomorskie gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella przypada na wielki pomysł zwabienia przestępców w sieć, by znaleźć najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej rysunek i wymaga opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia to na domową rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo funkcjonuje bez żadnych problemów, chociaż w konkretnym okresie Bela zostaje zdemaskowana, przez samego z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film

klik i ogladaj film

Kobiety mafii Drawsko Pomorskie gdzie obejrzeć?

Gdyby nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością zakończyło się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej nowe stanowisko. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa działalność w ABW wpłynęła na profil i zachowanie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce wrócić z produkcji, jednak szef, kiedy się później okazuje przestępca, przekonuje ją by dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej działaniem, jest zbliżyć się do rodziny niebezpiecznych przestępców, którymi decyduje Padrino, chory na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w pracę. Brania się w związku, w jakim tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa drinka z gangsterów o pseudonimie cień, do którego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Ten w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w bloku, dziewczyna przyjeżdża spośród nim do hotelu, gdzie są ze sobą noc. Następnego ranka, po wypadku z bronią, postanawia napaść na jubilera, aby zachęcić do siebie gangsterów by uratować życie. Radość z ciekawego wzrostu nie jest jednak długo. Cień zostaje aresztowany, i w obawie przed więzieniem, żywy przyjmuje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze własną osobą.

Kobiety mafii Drawsko Pomorskie gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie mężczyzny nie trwa długo. Zostają schwytani i wysyłani do Polski, żeby móc zbudować im zarzuty. Przedstawia mu się jednak rozwiązań z form obronną ręką. Decyduje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zmian umieszczony gości w nauce policyjnej, gdzie będzie korzystał gwarancję.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z uciążliwymi problemami finansowymi. Wraz z opiekunką decydują się na wyjazd do Szwecji, gdzie mają zająć się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak ciągle ataki więc zostaje dana w szpitalu. Od tej chwili, los dziecka istnieje w dłoniach lojalnej opiekunki, dla której bycie mężczyzny jest najważniejsze. Wykonywany przez Darię interes, już się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i osoba próbuje odebrać sobie bycie, by uniknąć kary.
Na pełne szczęście, istnieje obecne nie udana próba.

Kobiety mafii Drawsko Pomorskie gdzie obejrzeć?

Kiedy brak w skutku przypada na wolność, planuje spędzić chwila z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Nie istnieje mu wtedy jednak dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, dodała mu truciznę. Mężczyzna pada na ziemię w restauracji, oskarżając o próbę morderstwa Izabellę.

Po śmierci starszego dziecka i niezdolności marki, do kontroli nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Jaka stanowi prowodyrem całej akcji. W podobnym do siebie czasie, w Hiszpanii przeprowadza się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na klientowi, jaki ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na wystawie były kochanek, pada zabity przez nowych mężów Justyny, którzy na jej zlecenie brutalnie go tracą. Tymczasem Daria aby, nadal móc tworzyć narkotykowy biznes, przyjmuje się na zatrudnienie opiekunki dla dziecka. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W ostatnim składniku, zamyka się pierwsza fazę kobiety Mafii.

Kobiety mafii Drawsko Pomorskie gdzie obejrzeć?

Choć film ma dużo scen akcji, są również momenty, w których wydłuża się kilka tematów na raz, więc warto oglądać obraz w centrum, aby zrozumieć o co w nim należy.

Kobiety mafii Drawsko Pomorskie gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Daj ocenę