KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

20 listopada, 2019 0 przez Mikołaj Online

Crossfitterzy z miasta nad Parsętą nie zwalniają tempa. W miniony weekend przedstawiciele Rams Trening House wzięli wkład w urzędach „Battle of the Castle” tworzonych przez związek ze Świecia.

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Reprezentacja Rams wyrażała się z czterech zawodników, z których każdy uczestniczył w pozostałej kategorii. Martyna Świtlińska spróbowała własne role w kat. kobiety początkujący, Andrzej Szpitun w kat. mężczyźni 35+, Mikołaj Dorosz w kat. mężczyźni 40+ oraz Damian Świtliński w kat. mężczyźni Open.

Zawody wznosiły się z czterech różnych konkurencji oraz finału dla najlepszych sześciu zawodników z jednych kategorii. Pierwszą konkurencją, z jaką spotkało się zmierzyć to proces (około 3km) wokół zabytkowego zamku krzyżackiego w Świeciu. Już na starcie zawodów kołobrzeżanie pokazali lwi pazur a wszelki z nich uplasował się w top 5 swojej kategorii. Pozostałe konkurencje to test siły, wytrzymałości oraz gimnastyki i formy, czyli typowy CrossFit.

Do finału przeszli wszyscy kołobrzeżanie, gdzie każdy z nich wspaniale się zaprezentował. Szczególne brawa należą się dla Martyny Świtlińskiej, gdzie w wyniku jednym punktem wywalczyła mieszkanie na podium oraz istniały ostatnie dla niej podstawowe tego gatunku zawody. Mikołaj Dorosz i dzięki dobremu finałowi dał sobie powodzenie w swojej kategorii. Bezkonkurencyjny w niniejszych zawodach okazał się Damian Świtliński , który zwycięstwo w „Battle of the Castle” dał sobie także przed finałem. Kilka do podium zabrakło jedynie Andrzejowi Szpitunowi. Kołobrzeżanin wystąpił w silnie obsadzonej grupy wiekowej.

Wyniki:
1 miejsce (kat. Open) – Damian Świtliński
1 miejsce – (kat. +40) – Mikołaj Dorosz
3 miejsce (kat. początkujący) – Martyna Świtlińska
5 miejsce (kat. +35) – Andrzej Szpitun

 

Zobacz również Tylko Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę