Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

19 listopada, 2019 0 przez Mikołaj Online

Mariusz G., oskarżony o zabójstwo trzech kobiet z Kołobrzegu, przeprasza rodziny swoich ofiar. Adwokat zabójcy twierdzi, iż jego typ istnieje w ciemnej kondycji psychicznej.

Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

 

Mecenas Edward Stępień podkreśla, że G. zaprzecza, aby motywem jego zajęcia była chęć wzbogacenia się. Według słów adwokata, G. nie szedł z premedytacją, i do zabójstw, za wszystkim razem, powstawało w postaciach nagłych, konfliktowych, w jakich oskarżony nie istniał w okresie zapanować nad emocjami. W dyskusji z „Głosem Koszalińskim” Stępień zaznaczył, że Mariusz G. chce „przeprosić rodziny swoich ofiar i deklaruje, iż będzie starał się zadośćuczynić za krzywdy, które popełnił.

Adwokat podkreśla, że G. istnieje w rozpaczy, „w ciemnej kondycji psychicznej” i deklaruje całkowitą współpracę z urzędami ścigania.
Mariusz G. zaprzeczył również, aby dwie osoby poszukiwane w układzie ze potrzebą czyli Dorota Ł., jego narzeczona, oraz Sebastian T. od którego wynajmował mieszkanie w Zakupach, wiedzieli o popełnionych przez niego zbrodniach.

Przypomnijmy; Mariusz G. jest oskarżony o zabójstwa 3 kobiet. Według szczecińskiej prokuratury, miało do nich zdobyć z względów ekonomicznych (zarabiających na ważne potępienie – dop.red.). G. miał mordować od 2016 roku, jego ostatnia ofiara Bogusława R. zginęła najprawdopodobniej w czerwcu tego roku.
Jak ustaliła Gazeta Wyborcza, sprawca zabójstw miał „pęknąć” w porządku prowadzonego badania i określić miejsca ukrycia zwłok. Nadal przeprowadzane są oficjalne ustalenia policji.

0 0 votes
Daj ocenę