Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

17 listopada, 2019 0 przez Mikołaj Online

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w mediach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O łącznych zaginionych tworzyli na znanym portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., tylko toż już wychodzi z wyjątek procesowych i zarówno na to polecaliby już kilka miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet aby nie zauważył, gdyby nie wysłane smsy. – Inna taka reklama, że ma koniec tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, jak będę wymagała to jedna się odezwę – mówi drink z członków rodziny zamordowanej kobiety. Wtedy była ta wiadomość. Gdy sprawą Policja zajęła się obecnie na poważnie, pod kątem morderstwa, okazało się, że ta notatkę była bez względu. Wysłano ją do kilku przypadkowych osób, jeszcze do takich, z którymi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Była dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej mama, dało się dziwne, że nawet spośród nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Wykazałoby się, że tak, mieszkanie sprzedała. Tutaj nie wiadomo oczywiście w jakich możliwościach do tej sprzedaży doszło, natomiast ten właściciel lokalu, nabył je legalnie, wszystko uważa na to, że od Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został wysłany z przejścia granicznego w Kołbaskowie. Potem pokażę się, że nie dostarczała ich Aneta D. Natomiast dziwna pokazała się policjantom inna forma. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży bycia, jak je odwiedzili, jego różny nabywca pokazał, że kupił dom z całym wyposażeniem, i nawet z dziedzinami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Powstawało spośród obecnego, że osoba wyjechała zagranicę, jednak nawet nie wzięła walizki natomiast nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że związek spośród obecnym prawdopodobnie być Mariusz G. Tyle, że nie stanowiło owo takie proste. Jego książka w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, więc nie pasowało. Co ciekawe, potem okaże się, że Aneta D. przez jeden czas wpadałam się z Mariuszem G., lecz jego ani razu członkowie rodziny, z którymi rozmawialiśmy, nie widzieli (Mariusz G. został uwięziony na dwa dni przed naszym ślubem z nową osobą). Widziały ich jednak inne osoby. Mieszkanie, która zamordowana osoba posiadała, było wynajmowane. Ona taż pozostawała w przeciwnym lokalu. Sąsiedzi mówią, że wtedy jej nie widzieli, stąd oraz jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy poszła na jaw sprawa samochodu jednej z popularnych mieszkanek Kołobrzegu, było już wiadomo, że członki są prawdopodobnie na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaczęła ich jednych również jest niezmiernie skomplikowana. Ponieważ taż historia tak długo była. Aneta D. została zamordowana we wrześniu lub w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak sądzi chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie gorsza niż 12 lat więzienia, i nawet dożywocie.

0 0 votes
Daj ocenę