Opony używane Wałcz

Opony używane Wałcz

24 czerwca, 2019 0 przez Mikołaj Online

Opony Michelin zaliczane są za drinki z najzdrowszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, jakich można stosować zimą.

Opony używane Szczecinek

Opinie o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one uznanie specjalistów a klientów.

WEJDŻ KUP TERAZ

WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również potwierdzenie tych myśli w produktu wielu testów i jakości. Do największych zalet opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– bardzo dobre parametry niezależnie od pory roku,
– dużą siłę na zużycie co stanowi pierwszym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Szczecinek

Opony Michelin Crossclimate+

Wyżej wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na jakich można jeździć oraz w zimie. Nie chodzi ich mylić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie różnią się od nich parametrami. Doskonale przydają się dla samochodów w kulturze małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów i małych aut dostawczych. Ogumienie to przedstawia się bardzo atrakcyjnymi stronami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. i niskim zużyciem.

Opony używane Szczecinek

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta ma odpowiednią drogę hamowania na krótkiej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Szczecinek

Na mokrej nawierzchni, która obecnie dominuje zimą, jesienią i wiosną opona uzyskała bardzo odpowiednią jakość hamowania B. To, co daje model Crossclimate+ to fakt, iż jest oponą stricte letnią, ale można z powodzeniem korzystać z niej jeszcze rzadziej mroźną i śnieżną, ale jednak zaczynającą od czasu do momentu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co świadczy o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Opinie o Michelin Crossclimate+ są szczególnie dla nich korzystne, co świadczy tylko tezę, że o zainwestować w opony premium, zwłaszcza jeśli zależymy czerpać z opon cały rok, bez konieczności wymiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ pozostaniemy w kształcie od 15 do 19 cali.

Opony używane Szczecinek

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się dobrymi opiniami oraz znacznie udanymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Pierwszym jest używanie do jej budowy nowej mieszanki gumowej, zapewniającej odpowiednią przyczepność do powierzchni niezależnie od temperatury. Drugim ważnym czynnikiem jest bieżnik, będącym wynikiem doświadczenia i zaawansowanej technologii, wykorzystanej do jego założenia.

Bieżnik, jaki został opracowany dla tej opony, jest związaniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które służą dobrą przyczepność na krótkiej nawierzchni. Bieżnik od zewnątrz ułożony jest jednocześnie, ale wraz ze schodzeniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co przychodzi na pewne właściwości jezdne na śniegu. Najistotniejszym czynnikiem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na pełnej wysokości bieżnika zapewniają doskonałe właściwości jezdne. Podczas zużywania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające wysoka przyczepność na śniegu.

Opony używane Szczecinek

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Daj ocenę