Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

18 listopada, 2019 0 przez Mikołaj Online

Kotwica Kołobrzeg dobrze kończy rundę jesienną w trzeciej lidze piłkarskiej.

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

 

W zeszłym jesiennym meczu Kotwica wygrała z Bałtykiem Gdynia 1:0, chociaż produkt tego meczu mógł być szerszy. Goście przez niemal wszą drugą połówkę wykonywali w 10., i dodatkowo rzut karny zmarnował Sebastian Deja.

Gola na wartość trzech punktów zdobył Eryk Krysztopowicz. Istniała toż piąta wygrana Kotwicy z rodzaju i chociaż tuż po meczu trener Petr Nemec był spełniony ze zdobycia trzech punktów, to znaczył, iż w zabawie jego świata brakowało skuteczności. – Teraz do przerwy winno być trzy do niczego, i następnie dawało nam się łatwiej. Piszemy w tygodniu treningi strzeleckie, a później tej skuteczności brakuje. Dobrze, że zawieramy też trzy problemy i nadal stanowimy w walce. Mamy już trzy miesiące, aby tak przygotować się do wiosny i powalczyć o to, o czym wszyscy tutaj marzą. Musimy a w zimę twardo popracować – powiedział nam tuż po meczu trener Nemec.

Kotwica jest czwarta w tabeli z wynikiem 36 punktów. Liderujący KKS Kalisz wygrał swoje spotkanie także ma sześć punktów przewagi. Wicelider ze Stężycy gra jutro, zaś jego rywalem będzie Mieszko Gniezno,

Czytaj więcej na Kotwica Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę