Prezenty Bobolice

Prezenty Bobolice

19 lutego, 2019 0 przez Mikołaj Online

Wiadomo, ilu mężczyzn, tyle szczegółowych oczekiwań i preferencji. O ile prezent dla ukochanego daje się nie tak trudny (jednak po latach związku może trudniejszy?), o tyle najsilniejsze wysiłki budzi pytanie, jakie prezenty dla klientów spodobają się tacie, koledze czy dziadkowi. Oto kilka pomysłów, także dla ukochanych.

Prezenty Dobrzany

1. Zabawne

Wśród prezentów dla panów z doświadczeniem humoru znaleźć potrafią się personalizowane gadżety, takie jak śmiesznie wykonane spinacze, długopisy czy przyciski do papieru z imieniem i zabawnym komplementem wobec posiadacza, zestaw – nadmuchanych – balonów z helem, fartuszek kuchenny, podtrzymywacz do odpowiedzialność w ciekawym kształcie, imprezowy kapelusz, maszynka do wykonywania waty cukrowej, peruka, okładka na pozycję z miejscem na flaszkę alkoholu czy kolejka z szynami lub klocki lego (zwłaszcza, jeśli znamy dziecięce upodobania obdarowywanego).

Co kupić mężczyźnie?

Co kupić mężczyźnie?

Dobrym wyborem, bo przyjemnym, praktycznym i zależnym w cali z nas, są podkoszulki z nadrukami. Dla kolegi, przyjaciela, męża, ukochanego – możemy wymyślić dowolny napis lub wybrać jeden z polecanych. Oczywiście potrafią istnieć to konteksty w charakteru: „Jestem najmilszy na świecie” albo „Jeśli więc czytasz, czemu nie pojedziemy na kawę?” ( ta dość dla brata lub kumpla). Dla gościa, kogo mniej znamy, lub uznajemy za poważniejszą osobę, wybrać możemy krajobraz z okolicy, którą ceni, czy obrazek kojarzący się do jego zainteresowaniami, jak super samochód, gry komputerowe albo wędkowanie.

Zobacz również pożyczka mikrokasa

2. Do serca przez żołądek

Prawie jednak ciekawym wpływem na dary dla ludzi będzie…. jedzenie. Można upiec w zakładzie tort czy ciasto z napisem „Dla najlepszego…”, osiągnąć dobre wino. Niejednego ucieszy też koszyk pełen przysmaków, na wzór w smaku kuchni włoskiej lub skandynawskiej. Zwłaszcza samotnie mieszkający mężczyźni docenią pewnie troskę o ich żołądki. Nie zostawiajmy też jednak, że i wśród panów znaleźć można wielu mistrzów kuchni, również w aktualnych czasach nie będzie zaskoczeniem prezent, który posłuży im parzyć znakomitą kawę czy niebanalne herbaty. Tu ale powinien być ostrożnym, nie wszystkiego taki prezent ucieszy!

3. Klasycznie

Nadal pozostają też ponadczasowe klasyczne prezenty dla klientów, jak kremy do golenia, golarki, swetry, czapki, krawaty również wyjątkowe dziedzin garderoby. Klasykiem są i książki – jeśli nie znasz dobrze gustu pana, któremu sprawiasz taki prezent, jednak możesz zaryzykować leksykon (na przykład zbierający ciekawe wydarzenia wieku czy super wynalazki technicznie). Spodobać potrafią się również albumy, choćby ilustrujące najidealniejsze miejsca świata czy największe ludzkie wyczyny. Ciekawe prezenty dla mężczyzn to też mapy – na przykład do zawieszenia na przeszkodzie, także te współczesne, jak również kopiowane na stare. I pewnie: narzędzia (wkrętarka, wiertarka, zestaw śrubokrętów – pod warunkiem, iż nie będzie to mogło być odczytane jako złośliwa aluzja – no, chyba, że zamierzasz ją przygotować!) oraz elektronika. Mężczyźni kochają elektroniczne gadżety – z innego smartfona, przez zegarek mierzący tętno i poszukujący jakość snu, po lokalizator sposobów i portfela.

Oferty istnieje więcej dużo. Prezenty dla mężczyzn to jednak oraz wszelkie wyposażenie sportowe czy górskie, wygodny fotel, i nawet miękki pled i poduszka, by mogli dobrze odpocząć. Pamiętajmy, że istotne są słowa, których użyjemy, dając coś ważnemu dla nas mężczyźnie.
Więcej informacji
Więcej poradzie zlokalizujesz na ścianie Co kupić mężczyźnie? na której wydobywają się prezenty i gadżety dla mężczyzn.

 

0 0 votes
Daj ocenę