Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

3 sierpnia, 2019 1 przez Mikołaj Online

Wszystko wskazuje na ostatnie, że 2019 rok będzie bardzo udanym momentem na targu kryptowalut. W obecnym czasie media obiegła informacja o tym, że w kolejnym roku na targu pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo już nie dziwi. Po tym kiedy 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na placu, kurs bitcoina poszybował wysoko w górę, a wiele projektów ICO pokazało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda dała się skusić na dostanie w część.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ

ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd a raczej z trudem można szukać projektu, który zatrzymał się stuprocentowym sukcesem. Niektóre wykazywały się nawet małymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodowity pięściarz nie jest idealnym bokserem, który zajął się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z programem wiąże duże nadzieje na konkretne zyski, o czym informował nawet na indywidualnym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w miarach 20 centów, przy czym istotna cena wynosiła 1, 86 USD. Nowy projekt wsparty Mayweathera – Centra, okazał się wykonaną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W historii nie brakuje także takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim nazwiskiem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Trochę dużo szczęścia była Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam wzór był potrzebny. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został pozwany o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut stosowany jest z popularną uwagą. W historie wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tym kiedy KNF i UOKiK krytycznie wyraziły się o promowanych tam treściach. Że się dziwić, ponieważ wśród wielu dobrych projektów zdarzają się także, choćby wyżej wymienione, oszustwa. Ponadto występujemy w obrębie, który ze innym dystansem dołącza do nowoczesnych projektów.

Saleta patrzy w perspektywę

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temuż do naszych fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W szybkim poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, że nie chodzi tu o żadne spekulacje, natomiast na wyglądzie wszystek będzie mógł otrzymać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmów BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto podkreślić, że sportowiec jest wspaniałą także cenioną osobistością nie chociaż w świecie boksu. W przeciwieństwie do indywidualnych celebrytów, Saleta raczej odznacza się zdrowym rozsądkiem oraz w historie nie wykazywał tendencji do interesowania się z motyką na słońce.

Za projektem są doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO płaci za wszelki proces emisji SaletaCoin oraz jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie postrzegał za pośrednictwo i wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na całkiem innej platformie przygotowanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer przejmuje się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, gdy to podjął opinię o pomocy z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to obecnie dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest wszą nowością, ale należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich programów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie służyła często do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą potrafili m. in. nabyć różne usługi lub materiały w świadomości gadżetów. Projekt posiada również na punktu propagowanie sportu wśród młodzieży, oraz w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i utrzymujemy kciuki za powodzenie pierwszego takiego układu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

0 0 votes
Daj ocenę