SAMOCHODY BĘDĄ KURSOWAĆ KIEDY W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE SILNA ZDOBYĆ BILETU U KIEROWCY

SAMOCHODY BĘDĄ KURSOWAĆ KIEDY W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE SILNA ZDOBYĆ BILETU U KIEROWCY

14 marca, 2020 0 przez Mikołaj Online

SAMOCHODY BĘDĄ JEŹDZIĆ GDY W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE MOCNA DOSTAĆ BILETU U KIEROWCY

W kontrakcie z pandemią wirusa COVID – 19, Komunikacja Miejska w Kołobrzegu zmienia sposób obsługi użytkowników i pasażerów.
Z najbliższej soboty do usunięcia, wyłączona będzie sprzedaż biletów u kierowców. Dodatkowo zostanie wyznaczona strefa bezpieczeństwa kierowcy, w której wchodzić będzie wszelki zakaz przebywania pasażerów a przednie drzwi we każdych autobusach zostaną wyizolowane z użytku.

Również z soboty, 14 marca autobusy obracać się będą wyłącznie i wyłączenie według rozkładu jazdy w niedziele. Tym jedynym rozkład jazdy w dni codzienne przestaje być aktualni do usunięcia. Jak czytamy w profesjonalnym komunikacie Kasa Firmy będzie i nieczynna. KM Kołobrzeg prosi wszystkich interesantów o działanie wpłat drogą elektroniczną. Punkty Obsługi Użytkownika na ul. Grochowskiej oraz Jagiellońskiej będą obowiązkowe bez zmian.

z zmian biuro obsługi mężczyznę w stolicy Firmy nie będzie traktować interesantów. – Na każde wątpliwości i zapytania odpowiadać będziemy tylko telefonicznie, NR TELEFONU 94 35 173 51. Wszelkie odwołania pisemne ważna będzie zdać do skrzynki umieszczonej od poniedziałku przed wpisaniem do Firmy Można je wysyłać na adresy: Strefy Płatnego Parkowania: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl oraz a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl. Kontrola Biletów: j.pleskot@km.kolobrzeg.pl
– informuje KM Kołobrzeg.

0 0 votes
Daj ocenę