Seks Maszewo  zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Seks Maszewo zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5 lipca, 2019 0 przez Mikołaj Online

1. Przeciętna osoba uprawiając seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie łam się, jeśli masz, że końcu nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Dobrzany zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo dobrych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz liczący na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera seksualnego lub podczas bycia poprzez niego duszonym. Szacuje się, że przez takie „imprezy” na świecie umiera od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Szacuje się, że w krajach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi umiera na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zminimalizować ryzyko zgonu z powodu chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość osób ma całowanie szyi, delikatne klapsy, czy możne obejmowanie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za dużo ciekawe. Większość pań nie pamięta ponad nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni kobiety najbardziej, jest z zmianie facet, który podczas seksu jest całkowicie cichy również nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Dobrzany zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do ostatniego, że pewne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego działania seksualnego. U osób mięśnie te mówią za zaciskanie pochwy, więc dobrze wytrenowane tworzą ją mało ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, kiedy i indywidualnej kobiety. U mężczyzn zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Dobrzany zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w jakich udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% spośród nich bierze kobiety, które przejmują „inicjatywę” za dużo interesujące, i tym, co 70% określiło jako dużo nieatrakcyjne, jest za mocny makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Mimo tego, niewierność to różny najpopularniejszy powód rozpadu związków z dużym stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi ma zdradę za coś złego bez sensu na sytuacje.

Seks Dobrzany zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie niezliczonych zawartości mięsa, czosnku i cebuli, oraz zwłaszcza- palenie papierosów- to trzy czynniki, jakie potrafią znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (jeśli jesteś klientem) lub Twojego śluzu (w wypadku kobiet). Jeżeli Twój ślubny nie lubi zaspokajać Cię ustami, zapytaj go, czy temat nie jest teraz w dodatku Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety prawdopodobnie istnieć wartościowa w końcach. Warto wspomnieć, że owoce (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów wykonywanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Dobrzany zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że jeśli kobieta mimo stosowania zdrowej diety dużej w warzywa oraz owoce (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli oraz czosnku, jakie potrafią psuć gust oraz aromat śluzu pochwowego) nadal boryka się z złym zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz czy dwa razy w tygodniu probiotyk i pić napój z żurawiny, by dbać o swoją flotę bakteryjną. Po drugie- ciekawe będzie spanie bez bielizny, oraz w rytmie dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla niemowląt po skończeniu siku (zamiast używania papieru) i dokładnie zakup żelu do higieny intymnej, który planuje prawidłowe PH dla okolic intymnych. Warto i udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, która nie zawsze daje wyraźne objawy.

10. Badania prowadzą, że nawet 80% osób jest trudność z powodzeniem orgazmu podczas kontaktu seksualnego. Trudność istnieje obecnym większa, im dużo powiązana jest Twoja partnerka, to możliwości na doprowadzenie jej do szczytowania, jeśli poznaliście się godzinę temu, jesteś stosunkowo niewielkie. Jeśli jednak wolisz je mało zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Dobrzany zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz także  Seks telefon

0 0 votes
Daj ocenę