Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

26 listopada, 2019 0 przez Mikołaj Online

W centralnych dniach grudnia już po raz 5 świąteczne ciężarówki Coca-Cola wyruszą w ogólnopolską trasę. Ten nowy konwój św. Mikołaja, zestawiony z ciekawych amerykańskich ciężarówek, zajdzie w tym roku tylko 3 z naszych miast.

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

 

Tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Cola zostanie wprowadzona wyłącznie właśnie poprzez samych internautów. Na kształt ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje szansę wybrania wszystkich miejsc, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wśród nich jest ponad Kołobrzeg. Wystarczy, że w dniach do 1 grudnia oddać jak najszerszą miarę ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki wpisując #Kolobrzeg [zobacz]

Akcja przeprowadza się w dwóch etapach. W okresie Stanu I ( do 1 grudnia), uczestnicy akcji wybierają 10 miast, do których powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Hashtag należy podać w komentarzu pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z nazwą miasta nie może wynosić polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W wypadku dwuczłonowych nazw miast, miasto winno być stworzone łącznie. Tutaj znajdziecie pełny regulamin akcji —> Regulamin akcji

Do Poziomu II Akcji przechodzi 10 miast, które otrzymały najwięcej głosów uczestników. Wówczas zostanie opublikowany odrębny post, pod którym Uczestnicy są nadzieję na nowo oddawać poglądy na 10 miast jedynych w Sezonie I. W 3 miastach, które zdobędą najwięcej głosów w Stanie II Akcji, zostanie stworzony przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Druga tura głosowania potrwa do 6 grudnia.

Podczas eventów Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy znajomych a wszelkie rodziny. Będzie ważna m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego bardzo realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą wieść gry, konkursy i radości z nagrodami.

 

Zobacz również spa Kołobrzeg

 

0 0 votes
Daj ocenę