Szkoła wing folia FunSurf – zapisz się na szkolenie!

Szkoła wing folia FunSurf – zapisz się na szkolenie!

11 marca, 2022 0 przez Mikołaj Online

Jeżeli wciąż nie wiesz jak spędzić zbliżające się wakacje, to najwyższa pora, aby zapoznać się z ofertą szkoły FunSurf, która w swojej branży funkcjonuje już od ponad 25 lat! Wieloletnie doświadczenie, profesjonalne podejście do wykonywanej przez siebie pracy oraz wysokie wykształcenie sprawiają, że FunSurf cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród osób starszych, jak również wśród studentów, dzieci i młodzieży. Szkoła zatrudnia licencjonowanych instruktorów, którzy potrafią przekazać wiedzę w sposób zrozumiały. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przejdź do dalszej części artykułu!

Co oferuje szkoła FunSurf

Jak przystało na profesjonalną szkołę sportową, FunSurf oferuje kursy i obozy wingfoilowe oraz kitesurfingowe składające się z ćwiczeń na lądzie oraz w wodzie. W szkoleniu może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku, kondycji, czy też doświadczenia w sportach wodnych. Wystarczy, że posiadasz dobre nastawienie, chęć nauki nowych rzeczy i odrobinę cierpliwości, a w całej reszcie pomogą Ci licencjonowani instruktorzy FunSurf. 

Szkoła zapewnia swoim kursantom profesjonalne wyposażenie i piankę, aby każdy mógł szkolić się na wysokim poziomie. Dodatkowo kursanci otrzymują pełne ubezpieczenie oraz możliwości wyboru nauki w trybie indywidualnym lub grupowym. Większość osób decyduje się na kursy grupowe, dzięki czemu może spędzić czas wśród wielu inspirujących i energicznych osób. Jest to doskonała alternatywa dla wszystkich osób, które chciałaby nawiązać nowe znajomości. Kursy odbywają się zarówno w Polsce (w sezonie letnim), jak również za granicą (w sezonie zimowym). Więcej informacji dotyczących wybranych szkoleń znajdziesz na wingfoil.pl.

Jak zapisać się na szkolenie?

Nie ma nic prostszego! Do wyboru masz kilka możliwości. Możesz wejść na stronę internetową szkoły, gdzie znajdziesz specjalny formularz rezerwacyjny. Należy wybrać w nim szkolenie, które najbardziej Cię interesuje, tryb (grupowy lub indywidualny) oraz ilość osób. Być może chciałbyś udać się na kurs z paczką znajomych – to jest świetna okazja! Osoby udające się na szkolenia w grupach, mogą otrzymać naprawdę atrakcyjny rabat. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza, szkoła odezwie się z Tobą w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Kolejnym sposobem na złożenie rezerwacji jest skontaktowanie się z FunSurf drogą telefoniczną lub mailową. Jest to zdecydowanie najłatwiejsza forma kontaktu. Możesz również udać się do biura FunSurf, znajdującego się w Lublinie. Wybierz najwygodniejszą dla siebie opcję i spędź niezapomniane wakacje nad morzem!

0 0 votes
Daj ocenę